AKTUALNOŚCI 2011/12

RELACJA Z WYCIECZKI DO WŁOCH

Zapraszamy do obejrzenia relacji z wycieczki w formie prezentacji, zamieszczonej na podstronie Szkoła w Europie. (Kliknij w link prezentacja.)

ÓSMY NUMER
GAZETKI SZKOLNEJ GIMNAZJUM

Prezentujemy kolejny numer gazetki szkolnej gimnazjum pt. "KontroWersja". Zachęcamy do czytania.

B.Z.

Ósmy numer gazetki możesz znaleźć na stronie głównej szkoły albo... Kliknij tutaj...

DZIEŃ PATRONA
15 listopada - 95 rocznica śmierci Henryka Sienkiewicza

Jak co roku, w dniu 15 listopada, obchodziliśmy uroczystość Dnia Patrona.

Pierwsza część uroczystości rozpoczęła się wymarszem społeczności szkolnej na uroczystą Mszą św..

Druga część Dnia Patrona odbyła się w budynku szkolnym - na hali sportowej zebrała się cała szkoła. Po ''obrzędach wstępnych'' - przemówieniach, odśpiewaniu hymnu szkoły, odbyło się ślubowanie klas pierwszych obu szkół.

Klasy młodsze udały się na na salę gimnastyczną, gdzie uczniowie pierwszej klasy zaprezentowali piękne przedstawienia.

Na koniec (części oficjalnej) klasy pierwsze jeszcze pozują do pamiątkowej fotki.
(Zamówienie na zdjęcie papierowe można złożyć u wychowawcy, podając numer zdjęcia widoczny pod nim)

W tym samym czasie, na hali odbywała się dalsza część uroczystości dla klas starszych.

Uczniowie uczestniczyli w konkursie, przedstawili własną aranżację Latarnika, oraz kabaret o ''jadłopodawcy''.

Z ŻYCIA KLASY 0

Nasze najmłodsze pociechy na placu zabaw. 3 XI 2011

Gdyby któryś z rodziców chciał pobrać zdjęcie swojego dziecka w większej rozdzielczości może przekazać taką informację wewnętrznym systemem dziennika on-line (librusa), adresując ja do "administratora".