AKTUALNOŚCI 2011/12


| wrzesień | październik | listopad | grudzień | styczeń-luty | marzec | kwiecień | maj | czerwiec |


LIBRUS
ZOSTAŁ AKTYWOWANY

W piątek zostały aktywowane rozszerzone konta elektronicznego "Systemu kontroli frekwencji i postępów w nauce". Od tej chwili osoby, które opłaciły pełny dostęp, mają możliwość korzystania przez rok ze wszystkich funkcji elektronicznego dziennika LIBRUS.

Pozostałe osoby zainteresowane dostępem, mogą dokonać aktywacji konta samodzielnie - instrukcje zamieszczone są na stronie konta rodzica.

Dla każdego rodzica istnieje także możliwość (po wpisaniu do danych rodzica numeru telefonu oraz doładowaniu konta sms) uaktywnienia funkcji "powiadomienia sms" o nieobecności dziecka na lekcji i/lub o nowej ocenie.
(Uwaga: aktywowanie kont, w przypadku uczęszczania do szkoły więcej niż jednego dziecka z rodziny, wymaga dokonania wpłaty przekazem/przelewem - nie ma możliwości opłaty za pomocą "płatności.pl")

W razie potrzeby, można otrzymać wypełniony druk przekazu pocztowego u szkolnego administratora librusa (w bibliotece szkolnej).

Przy grupowym aktywowaniu kont rodziców (w liczbie minimum 5 jednocześnie) i zamówieniu ich za pośrednictwem szkoły, koszt aktywacji wynosi 20zł za (1 dziecko) lub 30 zł (za więcej dzieci). Przy zamawianiu indywidualnym odpowiednio 22 i 32zł.

A.S.  

**************************

UWAGA - CZYTELNICY NASZEJ BIBLIOTEKI

Od dziś (27 października) można przeglądać on-line Z KOMPUTERA PODŁĄCZONEGO DO SZKOLNEJ SIECI katalogi naszej biblioteki.
Każdy może teraz sprawdzać stan swojego konta (wypożyczeń), wyszukiwać książki, przeglądać zasoby według indeksów itp., bez udawania się do bibliotekarza.

W tym celu każda klasa powinna pobrać z biblioteki listę kont uczniów.
Więcej w bibliotece.

A.S.  

**************************

II miejsce Sylwii Majsterek w VI Festiwalu Pieśni Patriotycznej

21 października 2011 roku w Centrum Kultury i Sportu w Garwolinie września odbyły się przesłuchania konkursowe VI Festiwalu Pieśni Patriotycznej. W konkursie wzięło udział 17 wykonawców/zespołów w kategorii szkoły podstawowe. Występy oceniało 3-osobowe jury, któremu przewodniczył dyrektor Państwowej Szkoły Muzycznej w Garwolinie - Jan Mitura. W Festiwalu wzięły udział uczennice naszej szkoły: Katarzyna Pawelec i Karolina Pawelec, które w duecie zaśpiewały pieśni Ułani, ułani oraz Taki kraj. Za swój występ otrzymały brawa i dyplomy. Uczennica klasy VIa - Sylwia Majsterek wyśpiewała zaś II miejsce otrzymując z rąk dyrektora CKiS okazałą statuetkę i dyplom. Do sukcesu przyczyniły się znakomicie wykonane pieśni: 11 Listopada i Tam gdzie są łąki zielone. Wielkie gratulacje dla wszystkich dziewczyn za wspaniałe występy i promocję naszej szkoły w powiecie.

Krzysztof Szostak  

B.Z.  

**************************

Galerie zdjęć kryją się pod miniaturkami. Chcesz obejrzeć - kliknij w zdjęcie

Copyright (c) 2006. Sobol Design. Wszystkie prawa zastrzeżone.