AKTUALNOŚCI 2010/11

UWAGA RODZICE UCZNIÓW IDĄCYCH JESIENIĄ DO ZERÓWKI

Podręczniki do klasy "0" będą rozprowadzane przez wychowawców w końcu sierpnia i we wrześniu 2011 r.

Cena kompletu - 125 zł.

J. Banaszek

Po raz szósty w Garwolinie odbył się Powiatowy Festiwal Piosenki Europejskiej ''Eurowizja 2011''. Garwoliński „ekonomik” zgromadził bardzo liczną grupę wykonawców i słuchaczy, których łączyła miłość do muzyki. Program tegorocznej Eurowizji zawierał ponad 30 występów, podczas których prezentowali się soliści, zespoły oraz chóry powiatu garwolińskiego.
Naszą szkołę na Festiwalu reprezentowali: Patrycja Kobus, Aleksandra Łapacz, Sylwia Majsterek i Zuzanna Kowalczyk. Dziewczyny dały z siebie wszystko i z ich występów należy być bardzo zadowolonym. Sylwii Majsterek zabrakło tylko 1 punktu by znaleźć się na miejscu trzecim w swej kategorii!!!
Do gustu jury, któremu przewodził Julian Czaporowski przypadł występ Oli Łapacz, która piosenką „Port Amsterdam” wyśpiewała dla siebie i szkoły 2 miejsce. Dziękujemy dziewczynom za wspaniały występ, promocję szkoły i życzymy dalszych sukcesów na dużych scenach.

K.Szostak

B.Z.