AKTUALNOŚCI 2020/21


| wrzesień | październik | listopad | grudzień | styczeń-luty | marzec | kwiecień | maj | czerwiec |


Eliminacje do Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia

29.09.2020

29 września 2020 w klasie 3b odbyły się eliminacje do Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia. Uatrakcyjnieniu lekcji posłużyła metoda innowacyjna - Karty Grabowskieg. Podczas zajęć uczniowie skorzystali z gry Krzyżak oraz Królowa skakanki. Dzięki tej metodzie dla wielu uczniów znajomość tabliczki mnożenia stała się przyjemnością, a nie złem koniecznym.

D. Dubrow
by as

**************************

UMIEM CZYTAĆ

30.09.2020

Kolejne zajęcia za nami. W poniedziałek nasi najmłodsi uczniowie brali udział w wielu nowych i ciekawych zabawach, m.in.
Krąży, krąży moje imię
Kosz z wizytówkami
Deszcz imion
Rozdajemy wizytówki
Zabawy w dalszym ciągu ćwiczyły umiejętność globalnego czytania swojego imienia oraz imion kolegów. Większość dzieci opanowała proponowane ćwiczenia i świetnie poradziła sobie podczas zajęć.

Kamila Papiernik, Ewa Trojanowska
by as

**************************

25.09.2020

Dnia 25.09.2020 w oddziale przedszkolnym 0c odbyły się kolejne zajęcia w ramach innowacji pedagogicznej Umiem czytać. Pięciolatki nadal ćwiczyły globalne czytanie swojego imienia. Na zajęciach dzieci uczestniczyły w zabawach polegających na składaniu imienia z rozsypanych liter według wzoru a następnie z pamięci. Dużo radości sprawiło dzieciom układanie imion swoich kolegów i koleżanek. Dzięki zabawie przedszkolaki opanowały znajomość i kolejność liter we własnym imieniu.Za piękną pracę dzieci zostały nagrodzone uśmiechniętymi pieczątkami.

Opracowała :Kamila Papiernik i Ewa Trojanowska
by as

**************************

Program stypendialny ART GrECo

25.09.2020

Szanowni Państwo,
z ogromną przyjemnością informujemy o nowym programie stypendialnym ART GrECo - Aktywny Rozwój Talentów GrECo. Jest to to inicjatywa Fundacji GrECo i GrECo Polska, mająca na celu wspieranie rozwoju młodych talentów.

O stypendia w wysokości 3.500 zł na realizację swoich pasji i zainteresowań mogą ubiegać się utalentowani uczniowie szkół podstawowych (od VI klasy) i ponadpodstawowych, którzy mieszkają w miejscowości liczącej do 30.000 mieszkańców na terenie województw mazowieckiego, dolnośląskiego, śląskiego lub pomorskiego (czyli tam, gdzie GrECo Polska ma swoje oddziały). Stypendium jest skierowane także do uczniów, którzy dojeżdżają z małej miejscowości do szkoły w większym mieście, lub mieszkają w bursie czy też internacie.

Uczniowie mogą wziąć udział w konkursie i zdobyć dofinansowanie na rozwijanie swoich zainteresowań.

Zapraszamy też na stronę internetową programu: greco.services/pl/stypendia.html gdzie znajdują się szczegółowe informacje o programie oraz harmonogram i formularz zgłoszeniowy.

Ulotka informacyjna

Joanna Maraszek
by as

**************************

Konkurs Poezji im. Stefana Gołębiowskiego

25.09.2020

Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu Oddział Muzeum Małego Miasta w Bieżuniu  przesyła Regulamin XXV Wojewódzkiego Konkursu Poezji im. Stefana Gołębiowskiego. Konkurs adresowany jest do dzieci i młodzieży mieszkających lub uczących się w województwie mazowieckim, tj. uczniów szkół podstawowych, gimnazjów, szkół ponadpodstawowych, studentów oraz pozostałych młodych ludzi do lat 30. Celem przedsięwzięcia jest ukazanie unikalnych walorów twórczości Stefana Gołębiowskiego - poety, literata, tłumacza dzieł Horacego. Konkurs promuje młodych twórców z regionu i nie tylko. Honorowy patronat nad projektem objęli: Marszałek Województwa Mazowieckiego, Mazowiecki Kurator Oświaty w Warszawie oraz Starosta Żuromiński.

Zachęcamy do udziału w organizowanym przez nas konkursie. Informacji szczegółowych udzielają nauczyciele poloniści.

Konkurs rozpoczyna się 2 września 2020 r. (od tego czasu będą przyjmowane wiersze na konkurs) i trwa do 12 października 2020 r. (decyduje data stempla pocztowego).

Joanna Maraszek
by as

**************************

Konkursy przedmiotowe

24.09.2020

Zarządzenie Nr 47 z dnia 9 września 2020 r. w sprawie zatwierdzenia i wprowadzenia do stosowania regulaminu konkursów przedmiotowych dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych województwa mazowieckiego w roku szkolnym 2020/2021:

BIP Kuratorium Oświaty w Warszawie

Platforma Konkursów Przedmiotowych - start 23 września 2020 r.
(niezbędne informacje, regulamin wraz z załącznikami, programy merytoryczne):

Strona MSCDN

Terminarz konkursów:

J. Maraszek
by as

**************************

MYŚL LOGICZNIE, DZIAŁAJ PRAKTYCZNIE

23.09.2020

Dnia 22.09.2020 uczniowie klas drugich uczestniczyli kolejny raz w zajęciach innowacyjnych.

Drugoklasiści zapoznali się z Kartami Grabowskiego-TABLICZKA MNOŻENIA.

Dzieci z radością i wielkim zaangażowaniem wzięły udział w grach: PASJANS ORAZ DOBIERANIE DO PARY.

Opracowała Ewa Trojanowska
by as

**************************

Umiem czytać

23.09.2020

Dnia 21.09.2020 w klasach 0a i 0b odbyły się kolejne zajęcia w ramach innowacji pedagogicznej Umiem czytać. Uczniowie nadal ćwiczyli globalne czytanie swojego imienia.

Na zajęciach dzieci uczestniczyły w zabawach polegających na składaniu imienia z rozsypanych liter według wzoru a następnie z pamięci. Dużo radości sprawiło dzieciom układanie imion swoich kolegów i koleżanek. Dzięki zabawie uczniowie opanowali znajomość i kolejność liter we własnym imieniu. Za piękną pracę dzieci zostały nagrodzone uśmiechniętymi pieczątkami.

Opracowała: Kamila Papiernik i Ewa Trojanowska
by as

**************************

18 września br. odbył się w naszej szkole Wieczór Filmowy

18.10.2020

To już kolejna edycja naszych spotkań z uczniami, które mają na celu bawić i wychowywać. Tym razem zaprosiliśmy wszystkich chętnych uczniów z klas IV-VIII. Ze względu na konieczność zachowania odstępów (pandemia) musieliśmy zadbać o bardzo duże pomieszczenie, ekran i super nagłośnienie.

Nasza szkoła posiada tylko to pierwsze i tu szybko uzyskaliśmy zgodę pana Dyrektora na wykorzystanie hali sportowej. Kolejnym wymogom udało się sprostać angażując zewnętrzną firmę, która zaproponowała nam KINO NA LEŻAKACH.

W tym miejscu pragniemy wyrazić ogromną wdzięczność Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, która sfinansowała cały koszt naszego wydarzenia – DZIĘKUJEMY!

Z relacji uczestników wnioskujemy, że IMPREZA się udała. Główne cele: ZABAWA, WYCHOWANIE, INTEGRACJA zostały zrealizowane. Uczniowie obejrzeli wartościowy film ,,Bezcenny dar” niosący przesłanie miłości, przyjaźni i pracy dla dobra wspólnego, a także miło spędzili czas.

Wszyscy poczuliśmy się jak w DOBRYM KINIE, gdzie wszystko widać, dobrze słychać i jeszcze wygodnie się ogląda. O dopełnienie pakietu zadbali Rodzice, którzy wyposażyli swoje pociech w smaczne przekąski.

Wspólnym wysiłkiem osiągnęliśmy WYSOKI STANDARD.

Mamy nadzieję, że uda się powtórzyć SZKOLNE KINO NA LEŻAKACH.

Do zobaczenia w czerwcowy wieczór pod gwiazdami!

Ewa Pluta
Małgorzata Ragus
Kinga Pawelec
Teresa Kowalska
Beata Król
Renata Jankowska-Babik
by as

**************************

INNOWACJA PEDAGOGICZNA-UMIEM CZYTAĆ

15.09.2020

W dniu 14.09.2020 dzieci z oddziałów przedszkolnych Oa i 0b uczestniczyły w zajęciach innowacyjnych pt. UMIEM CZYTAĆ. Przedszkolaki w formie zabawy zostały wprowadzone w świat liter, otrzymując imienne wizytówki. Świetnie poradziły sobie z tym ćwiczeniem odnajdując swoje imię przeliczając litery, szukając podobieństw.

Ewa Trojanowska
by as

**************************

INNOWACJA PEDAGOGICZNA

9.09.2020

Klasy drugie spotkały się na zajęciach pt. Gry i zabawy logiczne aby zmierzyć się z ulubionymi grami, które w ubiegłym roku szkolnym przyniosły uczniom dużo zabawy i radości.

Ponowne spotkanie z Kartami Grabowskiego dostarczyło wiele śmiechu, ekscytacji i emocji.

Poprzez wyśmienitą zabawę dzieci doskonaliły umiejętności matematyczne, logiczne myślenie oraz ćwiczyły rachunek pamięciowy.

Ewa Trojanowska
by as

**************************

DZIEŃ NARODOWEGO CZYTANIA - BALLADYNA

5.09.2020

Balladyna
Obraz olejny Wojciecha Gersona z 1900 roku

„Balladyna” Juliusza Słowackiego to wybitne dzieło polskiego romantyzmu. Dramat został ukończony w grudniu 1834 roku, a wydany pięć lat później w Paryżu. Powstał na emigracji w czasie dyskusji na temat przyczyn niedawnej klęski powstania i debat nad wspólną historią i przyszłym losem narodu. Poeta połączył w tym utworze realizm i fantastykę, koncentrując się na analizie postaw i czynów bohaterów.

Więcej na stronie prezydent.pl


by as

**************************

Inauguracja nowego roku szkolnego 2020/2021

3.09.2020

Po blisko półrocznej przerwie spowodowanej pandemią, nadszedł długo oczekiwany przez uczniów i nauczycieli powrót do szkoły.

W tym roku uroczysta inauguracja nowego roku szkolnego wyglądała inaczej niż zwykle. Szkoła wraca wprawdzie do prowadzenia tradycyjnych lekcji, ale będzie się to wiązało z wieloma obostrzeniami. Widać to już było podczas pierwszego dnia rozpoczęcia nowego roku szkolnego.

W naszej szkole, podobnie jak w wielu innych szkołach w Polsce, nie odbył się wspólny uroczysty apel. O godzinie 9.15 odbyły się za to z zachowaniem reżimu sanitarnego, czyli z obowiązkowymi maseczkami, dezynfekcją rąk, dystansem odległości, spotkania uczniów klas starszych. Na spotkaniach wychowawcy przekazali uczniom informacje dotyczące organizacji nowego roku szkolnego oraz nauki w poszczególnych oddziałach klasowych.

O godzinie 10.00 w miejscowym kościele dla chętnych została odprawiona uroczysta Msza Święta. Mszę celebrował ks. proboszcz Andrzej Oworuszko.

Następnie o godzinie 11.00 na hali sportowej odbyło się spotkanie p. dyrektora szkoły Krzysztofa Łapacza z uczniami i rodzicami uczniów z oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych. Pan dyrektor w swoim krótkim przemówieniu stwierdził, że wszyscy jesteśmy pełni obaw ,ale oczekujemy od rodziców zrozumienia i przestrzegania rygorystycznych procedur. Jest to czas szczególny, zatem musimy inaczej funkcjonować i zarazem uczyć dzieci samodzielności. Wszyscy musimy uzbroić się w cierpliwość i wyrozumiałość. W nowym roku szkolnym życzymy całej braci uczniowskiej samozaparcia, wytrwałości, zdrowia i uśmiechu na ustach w tych tak trudnych czasach.

D. Błachnio
by as

**************************

Ogłoszenie

1.09.2020

Od dnia 02.09.2020 r. dowożenie i odwożenie uczniów autobusem szkolnym będzie odbywać się według następującego harmonogramu:

Dowożenie do szkoły:

I kurs: Sobolew (wyjazd o godz. 7.00), Kobusy – 7.10, Kaleń II – 7.20, powrót do Sobolewa.

II kurs: Sobolew (wyjazd o godz. 7.00), Krępa – 7.10; Stawiska – 7.20, Godzisz – 7.25, powrót do Sobolewa.

III kurs: Sobolew (wyjazd o godz. 7.30), Kaleń I – 7.35, ul. Sosnowa, Kownacica – 7.50, powrót do Sobolewa.

Dodatkowy kurs na II zmianę: ŚRODA - Sobolew (wyjazd o godz. 11.00), Krępa – 11.10; Stawiska – 11.20, Godzisz – 11.25, Kobusy – 11.30, Kaleń II – 11.40, powrót do Sobolewa.

Odwożenie do domu:

I kurs: Sobolew (wyjazd o godz. 13.45) – Drzewo - Stawiska – Godzisz – Kobusy – Kaleń II – powrót do Sobolewa.

II kurs: Sobolew (wyjazd o godz. 14.45) - Kaleń I - Kownacica - ul. Sosnowa - powrót do Sobolewa.

III kurs: Sobolew (wyjazd o godz. 15.35) – Krępa - Drzewo - Stawiska – Godzisz – Kobusy – Kaleń II – powrót do Sobolewa.

W autobusie szkolnym, jak w transporcie publicznym, obowiązują MASECZKI.

Zasady bezpiecznego dojazdu autobusem szkolnym

 • Dowożenie uczniów do szkoły odbywa się na zasadach obowiązujących w transporcie publicznym.
 • W autobusie szkolnym uczniowie, osoba sprawująca opiekę nad uczniami oraz kierowca mają obowiązek zakrywania ust i nosa – noszenia maseczek.
 • Do autobusu uczniowie wchodzą pojedynczo, nie tłoczą się. Zajmują miejsce w autobusie i pod żadnym pozorem nie zmieniają go do końca przejazdu.
 • Podczas wysiadania z autobusu pierwsi wychodzą uczniowie zajmujący miejsca najbliżej wyjścia, następnie kolejni uczniowie, nie tłocząc się.

Z. Beczek
by as

PRZYDZIAŁ KLASOPRACOWNI

1.09.2020

Z racji stanu zagrożenia wirusowego, uczniowie będą realizować zajęcia w jednej klasopracowni przez cały dzień.
Przydział sal do klas:

Wejściem od ul. Kościuszki wchodzą:

 • Kl. 0a – sala nr 6
 • Kl. 0b – sala nr 7
 • Kl. 0c – sala nr 2
 • Kl. 1a – sala nr 9
 • Kl. 1b – sala nr 11
 • Kl. 2a – sala nr 10
 • Kl. 2b – sala nr 11
 • Kl. 2c – sala nr 09
 • Kl. 3a – sala nr 03
 • Kl. 3b – sala nr 12
 • Kl. 7a – sala nr 26
 • Kl. 7b – sala nr 23
 • Kl. 7c – sala nr 21
 • Kl. 8a – sala nr 25
 • Kl. 8b – sala nr 22
 • Kl. 6a – sala nr 18

Wejściem z parkingu (starym) wchodzą:

 • Kl. 4a – sala nr 05
 • Kl. 4b – sala nr 14
 • Kl. 4c – sala nr 04
 • Kl. 5a – sala nr 13
 • Kl. 5b – sala nr 15
 • Kl. 6b – sala nr 16

Dyrekcja
by as

**************************

PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA COVID-19

31.08.2020

 
Procedury do pobrania.

Dyrekcja
by as

**************************

Ogłoszenie

31.08.2020

W związku z rozpoczęciem nowego roku szkolnego autobus wyjedzie po uczniów z Sobolewa o godzinie 8.00.

W dniu jutrzejszym, tj. 1.09.2020 r. dowożenie i odwożenie będzie odbywać się w następującym harmonogramie:

Trasa dowożenia autobusu będzie przebiegać następująco:

 • kurs I: Sobolew (wyjazd o godz. 8.00), Krępa - 8.10; Stawiska - 8.20, Godzisz - 8.25, Kobusy - 8.30, Kaleń II - 8.40, powrót do Sobolewa.
 • kurs II: Sobolew (wyjazd o godz. 8.45), Kaleń I - 8.50, ul. Sosnowa, Kownacka - 9.05, powrót do Sobolewa.

Proszę o punktualne przybycie na przystanek.

Odwożenie do domu:

 • kurs I: Sobolew (wyjazd o godz. 11.00) - Kaleń I - ul. Kownacka, Sosnowa - powrót do Sobolewa.
 • kurs II: Sobolew (wyjazd o godz. 11.30) - Krępa - Stawiska - Godzisz - Kobusy - Kaleń II - powrót do Sobolewa.

W autobusie szkolnym, jak w transporcie publicznym, obowiązują MASECZKI.

2. Zasady bezpiecznego dojazdu autobusem szkolnym

 1. Dowożenie uczniów do szkoły odbywa się na zasadach obowiązujących w transporcie publicznym.
 2. W autobusie szkolnym uczniowie, osoba sprawująca opiekę nad uczniami oraz kierowca mają obowiązek zakrywania ust i nosa - noszenia maseczek.
 3. Do autobusu uczniowie wchodzą pojedynczo, nie tłoczą się. Zajmują miejsce w autobusie i pod żadnym pozorem nie zmieniają go do końca przejazdu.
 4. Podczas wysiadania z autobusu pierwsi wychodzą uczniowie zajmujący miejsca najbliżej wyjścia, następnie kolejni uczniowie, nie tłocząc się.

Zofia Beczek
by as

**************************

Prośba wychowawców oddziałów przedszkolnych

29.08.2020

Prosimy, aby rodzice dzieci z oddziałów przedszkolnych na spotkanie z wychowawcami przynieśli wyprawkę przedszkolaka (podręczniki, przybory szkolne). Prosimy też o zakup ręczników papierowych - 1 szt. chustki higieniczne wyciągane - 1 paczka i chusteczki antybakteryjne.

wychowawcy
by as

**************************

Informacja dla Rodziców i Uczniów
Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

28.08.2020

Drodzy Rodzice i Uczniowie

W dniu 1 września 2020 r. (wtorek) odbędzie się rozpoczęcie roku szkolnego.

W związku z sytuacją pandemiczną spowodowaną rozprzestrzenianiem się COVID 19 i aktualnymi ograniczeniami zapraszamy na spotkanie, na którym zostaną przekazane informacje dotyczące organizacji nowego roku szkolnego i nauki dzieci w poszczególnych oddziałach klasowych.

Uroczysta msza św. o godzinie 10.00. Wyjście sprzed szkoły z pocztem sztandarowym o godzinie 9.45 (dla chętnych).

Zapraszamy Rodziców i uczniów
oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych

na spotkanie z Dyrektorem szkoły o godzinie 11.00 do hali sportowej lub na plac przed szkołą (w zależności od warunków atmosferycznych) z zachowaniem reżimu sanitarnego (zachowanie dystansu, rodzice uczniów obowiązkowo maseczki zasłaniające usta i nos).

Po spotkaniu ogólnym (o godzinie 11.30) odbędzie się spotkanie z wychowawcami w salach lekcyjnych:

 • Kl. 0a – sala nr 6 – wych. A. Ragus
 • Kl. 0b – sala nr 7 – wych. J. Wiśniewska
 • Kl. 0c – sala nr 2 – wych. J. Banaszek
 • Kl. 1a – sala nr 9 – wych. E. Figacz
 • Kl. 1b – sala nr 11 – wych. A. Tuchowska
 • wchodzimy wejściem nowym (od ul. Kościuszki)

Zapraszamy uczniów
klas 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

na spotkanie z Wychowawcą o godzinie 9.15 do poszczególnych sal lekcyjnych z zachowaniem reżimu sanitarnego (zachowanie dystansu, rodzice uczniów obowiązkowo maseczki zasłaniające usta i nos).

 • Kl. 2a – sala nr 10 – wych. P. Piwońska - wejście nowe (od ul. Kościuszki)
 • Kl. 2b – sala nr 11 – wych. E. Trojanowska - wejście nowe (od ul. Kościuszki)
 • Kl. 2c – sala nr 9 – wych. U. Osiak - wejście nowe (od ul. Kościuszki)
 • Kl. 3a – sala nr 3 – wych. A. Marciniak - wejście nowe (od ul. Kościuszki)
 • Kl. 3b – sala nr 12 – wych. D. Dubrow - wejście nowe (od ul. Kościuszki)
 • Kl. 4a – sala nr 5 – wych. J. Lewandowska - wejście stare (od parkingu)
 • Kl. 4b – sala nr 14 – wych. E. Papiernik - wejście stare (od parkingu)
 • Kl. 4c – sala nr 4 – wych. A. Misiak - wejście stare (od parkingu)
 • Kl. 5a – sala nr 13 – wych. B. Zabielska - wejście stare (od parkingu)
 • Kl. 5b – sala nr 15 – wych. H. Zatyka - wejście stare (od parkingu)
 • Kl. 6a – sala nr 18 – wych. Z. Madejska - wejście nowe (od ul. Kościuszki)
 • Kl. 6b – sala nr 16 – wych. A. Kalbarczyk - wejście stare (od parkingu)
 • Kl. 7a – sala nr 26 – wych. H. Banaszek - wejście nowe (od ul. Kościuszki)
 • Kl. 7b – sala nr 23 – wych. M. Śliz - wejście nowe (od ul. Kościuszki)
 • Kl. 7c – sala nr 21 – wych. G. Wiśniewski - wejście nowe (od ul. Kościuszki)
 • Kl. 8a – sala nr 25 – wych. T. Wicha - wejście nowe (od ul. Kościuszki)
 • Kl. 8b – sala nr 22 – wych. E. Leśniowska - wejście nowe (od ul. Kościuszki)

Dyrekcja szkoły
by as

**************************

LISTY UCZNIÓW ODDZIAŁÓW ZEROWYCH

27.08.2019

Lista uczniów klas zerowych.

Dyrektor
by as

**************************

Wyprawka Zerówkowicza

25.08.2019

Kredki ołówkowe 1
Kredki świecowe 1
Kredki pastelowe 1
Nożyczki 1
Ołówek 3 szt.
Gumka do ścierania 1
Temperówka 1
Blok techniczny biały - A3 - 1
Blok techniczny biały - A4 - 1
Blok techniczny kolorowy - A4 - 1
Ryza papieru
Klej w sztyfcie 2
Kolorowy papier
Flamastry 1
Plastelina 1
Farby plakatowe 1
Cienki i gruby pędzel
Teczka na gumkę 1
Duża teczka z rączką na przybory 1
Obuwie zmienne
Strój gimnastyczny (koszulka + spodenki) zapakowane w woreczek i podpisane
Zeszyty w kratkę, trzy linie i czysty po 1 sztuce

WSZYSTKO należy PODPISAĆ

Dostarczyła Ragus Anna
by as

**************************

KORDASZEWSCY - TANIEC W SOBOLEWIE

24.08.2019

 

Sekretariat
by as

**************************

PODRĘCZNIKI NA NOWY ROK SZKOLNY

18.08.2019

W bieżącym roku obowiązywać będą następujące podręczniki do zakupienia bez pośrednictwa szkoły:

KLASA 0

 1. Olek i Ada. Pięciolatek. Poziom B. Pakiet dla dziecka
 2. Olek i Ada. Sześciolatek. Poziom B+ Pakiet dla dziecka
 3. Język angielski: Tiger & Friends Starter, ISBN: 9788381521994, wydawnictwo Macmillan
 4. Religia: Tak! Jezus mnie kocha - ISBN: 9788381440172

KLASY 4-6 - JĘZYK OBCY DODATKOWY

  Klasa 4
 • Punkt 4. Język niemiecki. Anna Potapowicz
  - podręcznik ISBN: 9788302148965
  - zeszyt ćwiczeń ISBN: 9788302148972
 • Stupieni 4. Język rosyjski. Beata Gawęcka-Ajchel, Anna Żelezik

  Klasa 5
 • Punkt 5. Język niemiecki. Anna Potapowicz
  - podręcznik ISBN: 9788302155673
  - zeszyt ćwiczeń ISBN: 9788302155697
 • Stupieni 5. Język rosyjski. Beata Gawęcka-Ajchel, Anna Żelezik

  Klasa 6
 • Punkt 6. Język niemiecki. Anna Potapowicz
  - podręcznik ISBN: 9788302161131
  - zeszyt ćwiczeń ISBN: 9788302161155
 • Stupieni 6. Język rosyjski. Beata Gawęcka-Ajchel, Anna Żelezik

RELIGIA 1-8 - wydawnictwo Jedność

 • Klasa 1 - Poznaję Boży świat
  - ISBN 9788381443586
 • Klasa 2 - Idziemy do Jezusa
  - ISBN 978-83-7660-483-1
 • Klasa 3 - Jezus jest z nami
  - podręcznik ISBN 978-83-7660-816-7,
  - ćwiczenie ISBN 978-83-7660-818-1
 • Klasa 4 - Miejsca pełne BOGActw
  - podręcznik ISBN 978-83-7660-591-3,
  - ćwiczenie ISBN 978-83-7660-615-6
 • Klasa 5 - Szczęśliwi, którzy szukają prawdy
  - podręcznik ISBN 9788381443647,
  - ćwiczenie ISBN 9788381443661
 • Klasa 6 - Tajemnice BOGAtego życia
  - podręcznik ISBN 978-83-7660-912-6,
  - ćwiczenie ISBN 978-83-7971-068-3
 • Klasa 7 - Błogosławieni, którzy szukają Jezusa
  - podręcznik ISBN 978-83-7971-729-3
 • Klasa 8 - Błogosławieni, którzy ufają Jezusowi
  - podręcznik ISBN 9788379719891

Dyrekcja
by as

**************************

Galerie zdjęć kryją się pod miniaturkami. Chcesz obejrzeć - kliknij w zdjęcie

Liczba wejść:
Copyright (c) 2006. Wszystkie prawa zastrzeżone.