AKTUALNOŚCI 2018/19

Ulotka - ogłoszenie

E. Pluta, M. Ragus

XV OGÓLNOPOLSKI KONKURS Plastyczny
Świat bez barier - Jeszcze w zielone gramy...

14.03.2019

POD HONOROWYM PATRONATEM POSEŁ NA SEJM AGNIESZKI KOŁACZ-LESZCZYŃSKIEJ PREZYDENTA MIASTA WAŁBRZYCHA ROMANA SZEŁEMEJA

ORGANIZATORZY:
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI nr 26 W WAŁBRZYCHU i STOWARZYSZENIE ''BEZ BARIER'' W WAŁBRZYCHU

Uczniowie z naszej szkoły, jak co roku wykonali piękne prace plastyczne, które zostały przesłane na wyżej wymieniony konkurs. Prace powstały podczas zajęć koła plastycznego pod kierunkiem p. Beaty Król, p. Teresy Kowalskiej i p. Ewy Rogulskiej oraz na zajęciach plastycznych w klasie 0c pod kierunkiem p. U. Osiak.

Celem konkursu była popularyzacja swojej twórczości, rozbudzanie talentów, stworzenie warunków do publicznych kontaktów, umożliwienie twórcom nieprofesjonalnym, działającym w różnych środowiskach osób niepełnosprawnych, konfrontacji własnych dokonań, poszukiwań artystycznych, wyszukiwanie twórców szczególnie uzdolnionych, promowanie pozytywnego wizerunku osób niepełnosprawnych.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w maju 2019 r.

WIECZÓR FILMOWY
Regulamin i zgoda uczestnika

6.03.2019

W dniu 15.03.2019r.w godz.18.00-24.00 odbędzie się w naszej szkole Wieczór Filmowy. Wszystkich tych, którzy zgłosili swoje uczestnictwo w imprezie prosimy o zapoznanie się z obowiązującym regulaminem.

Regulamin i zgody do pobrania.