AKTUALNOŚCI 2010/11

REWERS POKAZAŁ KLASĘ

''Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu''

Brawa dla naszych gimnazjalistów! W dn. 25.03.2011 r. uczniowie z Koła Teatralnego ''Rewers'' wzięli udział w IX Festiwalu ''Małych Form Teatralnych Gimnazjów Mazowieckich'' i zdobyli... Więcej w bibiotece

WYSTAWA OZDÓB Z BIBUŁY

W dniach od 15 - 18 kwietnia 2011 r. w naszej szkole miała miejsce wystawa twórczości pani Reginy Tobiasz. Wystawa miała na celu promocję prac Pani Tobiasz, której pasją jest tworzenie ozdób - szczególnie kwiatów z bibuły. Prezentację przygotowały uczennice klasy II b Natalia Mużanowska, Ewelina Kula oraz Marta Belka realizujące projekt gimnazjalny pt. ''Obecność sztuki ludowej w naszym środowisku''.

W. Rudnicka