AKTUALNOŚCI 2010/11

SUKCES SZKOLNEJ GAZETKI
Nowi zwycięzcy "Qmam media"

Pierwszy numer "KontroWersji" wydany przez naszą gimnazjalną redakcję "Szkoła Chaosu" jest laureatem Qmamów warsztatowych (biorą w nim udział gazetki z całej Polski), jesteśmy na stronie głównej w "Qmamach Polecanych". Gratuluję!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://mammedia.pl/ - Młodzieżowa Akcja Multimedialna - Mam.Media.pl

Na stronie Mam media napisano:

Nowi zwycięzcy "Qmam media"
Zimowym zwyczajem publikujemy kolejne gorące wieści prosto od Jury konkursu "Qmam media".
Oto zwycięzcy miesięcznego wyboru w dwóch kategoriach: qmama warsztatowego (Szkolny Magiel, Anty, Szkoła Chaosu) i cyklicznego (Platernówka, Ladies).

Jury przyznało nagrody w kategorii "qmama warsztatowego" 11/2010 redakcjom qmamów:

1. Szkolny Magiel - III LO w Wołominie.
2. Anty - Zespołu Szkół nr 4 w Wałbrzychu.
3. Szkoła Chaosu - Gimnazjum w Sobolewie.

Jury przyznało nagrody w kategorii "qmama cyklicznego" 11/2010 redakcjom qmamów:
1. Platernówka - Zespołu Szkół nr 2 im. Emilii Plater w Piasecznie.
2. Ladies - I LO w Nowogardzie.
Laureatom serdecznie gratulujemy!

TRZECI NUMER
GAZETKI SZKOLNEJ GIMNAZJUM

Prezentujemy kolejny numer gazetki szkolnej gimnazjum pt. "KontroWersja" Zachęcamy do czytania.

B.Z.

Trzeci numer gazetki możesz znaleźć też na stronie głównej szkoły albo... Kliknij tutaj...

NASZA UCZENNICA JEST FINALISTKĄ ETAPU WOJEWÓDZKIEGO

Konkursu Polonistycznego dla uczniów szkół gimnazjalnych w roku szkolnym 2010/2011.
Uczennicą tą jest Aleksandra Łapacz z klasy IIIa, która na etapie wojewódzkim uzyskała 24 punktów (55%). Wyniki etapu wojewódzkiego.

Gratulujemy!

Przedstawienie profilaktyczne TRENDY

2 lutego gościły w naszej szkole krakowskie aktorki: Katarzyna Czerwińska i Agnieszka Prylińska z przedstawieniem profilaktycznym "TRENDY". Był to trzymający w napięciu spektakl, poruszający problemy młodych ludzi, z którymi często muszą radzić sobie sami lub korzystają z rad osób, które dbają tylko o swoją skórę nie licząc się z nimi.

KONKURS - ''ILUSTRATOR''

Uczniów klas I - III zapraszamy do udziału w konkursie na ''Najpiękniejszy zeszyt lektur''.
Więcej informacji w bibliotece u p. J. Banaszek.

A. S.

WYSTAWA OBRAZÓW

Uczniowie klas II gimnazjum, w ramach zajęć artystycznych, namalowali (akryl) obrazy inspirowane światem przyrody. Wystawę można obejrzeć w hallu.

A. S.